Hosteria Edelweis
La Casa de Carlos Gesell ligger 800 m fra stedet, mens Balneario Amy ligger 1 km derfra.
Centrum af Villa Gesell kan man nå inden for 20-minutters gårtur. Nærliggende attraktioner inkluderer Bosque Fundacional.
Gæsterne kan benytte en terrasse og en balkon. Badeværelser er udstyret med et bidet og en bruser.
Palo Alto ligger 300 m fra Hosteria Edelweis.
- Lokale seværdigheder
- Balneario Puerto Paraiso706 km
- Casa Macca323 km
- Parroquia Inmaculada Concepcion424 km
- Museo y Archivo Historico408 km
- Museo Carlos Idaho Gesell431 km
- Det Kommunale Arkivmuseum492 km
- Paradero El Nautico810 km
- Museo Municipal493 km
- Lufthavne
- Villa Gesell lufthavn7 km
På hotellet
Måltider og drinks
- Kedel
På værelset
- Patio
- Spisebord
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra Hosteria Edelweis hotel?
Det vil tage dig en 20 minutters gang at komme til byens centrum fra Hosteria Edelweis hotel. - ✈
Hvor langt er Villa Gesell fra et Hosteria Edelweis hotel?
Der er en 5-km afstand mellem Villa Gesell og et Hosteria Edelweis hotel. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra det Hosteria Edelweis hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra det Hosteria Edelweis hotel ved 10:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i Hosteria Edelweis hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i Hosteria Edelweis hotel er 68$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale.